Způsoby dopravy

Pro dopravu si můžete zvolit z následujících způsobů:

Vyzvednutí ve výdejním místě Zásilkovny

Zásilka bude doručena na výdejní místo Zásilkovny. Cena dopravy se odvíjí od celkové váhy zásilky a od toho, zda je, či není posílána na dobírku. Ve chvíli, kdy zásilka dorazí na pobočku, přijde Vám SMS zpráva a e-mail s heslem, na které Vám bude zásilka vydána. Před převzetím zásilky také můžete být vyzváni k předložení občanského průkazu k prokázání plnoletosti. Lhůta na vyzvednutí zásilky je 7 dní. Více informací viz tento odkaz.

Maximální váha jedné zásilky je 29 kg (bez balících materiálů - čistě váha zboží). Při objednávce překračující tuto hranici nás prosím kontaktujte.

Zásilky nad 10 kg budou rozděleny do více balíků, aby bylo zajištěno bezpečí zboží. Takže například 13 kg objednávka bude zaslána jako jeden 10 kg balík a jeden 3 kg (tj do 5-ti kg) balík. Více viz tabulka.

K cenám za dopravu jsme také nuceni připočítat balné. Kupujeme pro zásilky nové krabice a používáme vydatné množství bublinkové folie a jiné výplně, aby byla Vaše objednávka v pořádku doručena - to však něco stojí. Balné u zásilek do 5-ti kg činí 10 Kč, u zásilek do 10-ti kg je to 20 Kč.

Ceník* a počty** balíků jsou uvedeny v následující tabulce:

 Platba předem  Platba dobírkou  Počet balíků do 5 kg  Počet balíků do 10 kg
 Do 4,8 kg  75 Kč  89 Kč  1  0
 Do 9,5 kg  145 Kč  164 Kč  0  1
 Do 14,5 kg  220 Kč  253 Kč  1  1
 Do 19,5 kg  290 Kč  328 Kč  0  2
 Do 24,5 kg  365 Kč  417 Kč  1  2
 Do 29 kg  435 Kč  492 Kč  0  3

* Cena balíku do 5-ti kg je navýšena o 10 Kč balného, do 10-ti kg o 20 Kč balného.

** U jednotlivých hmotností se počítá s rezervou pro výplň balíku a obalové materiály.

Vyzvednutí na provozovně

Objednávku si také můžete vyzvednout na provozovně. Tento způsob je zdarma, je však nutné se předem domluvit na termínu. Možné jsou i víkendy. Platba je možná předem na účet, nebo hotově.

Adresa a kontakt:

Doprava po Praze

Po předchozí domluvě Vám objednávku mohu doručit v předem dohodnutý termín (možno i o víkendu) na předem dohodnutou adresu v Praze. Cena této služby je 39 Kč. Platba je možná předem na účet, nebo hotově při předání.

Je možné domluvit se i na dopravě v blízkém okolí Prahy - v takovém případě pište či volejte :)

Česká pošta

Možnost dopravy pomocí České pošty bude brzy přidána. Již teď je ale v případě zájmu možné balík přes poštu poslat - stačí se domluvit na e-mailu orders@kup-pivo.cz :)